MONOmánia - Már nem ott élek - egy indián naplója
Sherman Alexie: Már nem ott élek - egy indián naplója
Bemutató: 2016. 04. 15.
Sherman Alexie: Már nem ott élek - egy indián naplója
Bemutató: 2016. 04. 15.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2016. április 16. szombat, 19:00
Rendezte és előadja: Csiby Gergely
Egyszemélyes ifjúsági előadás Sherman Alexie Egy indián naplója című önéletrajzi regénye alapján
A Már nem ott élek egy valós eseményeken alapuló történet, mely olyan, napjainkban a fiatalokat érintő aktuális témákat feszeget, mint a kivándorlás, önállósodás, kirekesztés és alkoholizmus.
Művészeti konzultáns: Schneider Jankó
Grafikák, bábok: Oláh Richárd
14 éves kortól ajánlott!
Az előadás hossza: 60 perc
Az igazságtalanul elbocsátott építési vezető, Stan (Rayane Bensetti) egymillió eurót lop el vezérigazgatója széfjéből. Amikor megtudja, hogy a kirúgás egy előléptetési teszt volt, kétségbeesett és szokatlan lépésre szánja el magát: megpróbálja titokban visszajuttatni a pénzt, mielőtt a főnöke másnap reggel beér az irodába. Problémáit tetézi, hogy a széf kinyitásához előbb meg kell szereznie annak kulcsát főnöke lakásából, így kénytelen felfogadni Párizs legfurább, és legkiszámíthatatlanabb lakatosát, Hippolyte-ot (Christian Clavier). Stan számára ez az éjszaka hosszúnak ígérkezik.
Készüljön egyedülálló élményre a koncertterem várakozással teli légkörében, ahol a vonós hangszerek dallamai vezetik végig Morricone mesterműveinek érzelmein.
Elevenítsük fel együtt a régi EDDA táborok boldog hangulatát és töltsünk el egy önfeledt, vidám napot idén nyáron a vízparton!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!