Rátóti Zoltán Klubzenekar "Köztünk marad"
Rátóti Zoltán - Müller Péter Sziámi
Rátóti Zoltán: "Köztünk marad"
Bemutató: 2016.06.10.
Rátóti Zoltán - Müller Péter Sziámi
Rátóti Zoltán: "Köztünk marad"
Bemutató: 2016.06.10.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2016. június 10. péntek, 19:00
A Rátóti Zoltán Klubzenekar ad koncertet a Veszprémi Petőfi Színházban 2016. június 10-én. A színművész második lemezének, a „Köztünk marad”-nak a dalait hozza el a teátrumba. A zenék Rátóti ötletei, a szövegekért Müller Péter Sziámi a felelős. A négy tagból álló együttesben Rátóti Zoltánon kívül – aki énekel és gitározik a zenekarban – Juhász Gábor gitárral, Becze Gábor nagybőgővel és Clemente Gábor ütőhangszerekkel lép fel.
Az alkotók reménye szerint a dalok “köztünk maradnak”, időről-időre visszatérnek, hiszen olyan dolgokról szólnak, amelyek mindenkivel megtörténnek: úti élmény, küzdelem, elköteleződés, gyermekvárás, búcsú, barátság, bizalom
A magyar könnyűzenei élet egyik legtermékenyebb szerzője, előadója Demjén „Rózsi” idén tölti be a 80-ik életévét.
A Recirquel új produkciója, a Paradisum az elpusztult világ elcsendesedését követő újjászületés mítoszát kutatja, ahol a kommunikáció eszköze a test, az egyetlen közös nyelv a mozdulat. Az idilli létezés teremtményei a körülöttük lüktető „életanyag” folyamatosan alakuló, örvénylő természeti erejéből bontakoznak ki, hogy a megtisztulás, születés, ébredés és rítus jelenetein át elérjék az anima mundit, a világ szellemét.
A Szent István Bazilika műemlék Angster-orgonája kizárólag a pénteki esti orgonakoncerteken szólal meg. A változatos program gazdag zenei éléményeket kínál, a hangversenyek előadói Liszt-díjas, Érdemes Művész és Junior Príma-díjas orgonaművészek, illetve elismert operaénekesek és hangszeres művészek, akiknek a közreműködése garantálja az előadások magas színvonalát.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!